הרצליה

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל מציגה דירות למכירה בהרצליה. דירות חדשות למגורים במסגרת התחדשות עירונית, באזורים מבוקשים במרכז הרצליה.

לאחרונה עברה הרצליה תכנית התחדשות עירונית, כאשר על פי עקרי התכנית, ניתן יהיה להמשיך לפתח את מרכז העיר באמצעות פינוי בינוי ותמ"א 38 במהלך השנים הקרובות. המשמעות, לדברי העירייה, היא חידוש פני העיר, הבאת צעירים אל מרכזה ושיפור איכות החיים של תושבים ותיקים. כמו גם, תוספת של מסחר ותעסוקה על ציר רחוב סוקולוב.
מהעירייה נמסר כי: "מדובר בתכנית ראשונה מסוגה בישראל – הבשורה הגדולה היא בנושא חניה במרכז העיר: מדיניות הוועדה המקומית היא הקטנת תקן החנייה ממקום וחצי לדירה, למקום חנייה אחד בלבד לדירה".

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל הבונה בהרצליה הציבה לה למטרה בניית דירות חדשות ברמה אחרת, תוך יצירת איכות חיים, כך שתגיע לדירה החדשה שלך עם תחושת השקט הפנימי, הרוגע, כשהכל נמצא בדיוק במקום הנכון.

מיקום של דירות למכירה בהרצליה הנבנות במסגרת התחדשות העירונית הוא במרכזי הרצליה. דירות חדשות בשכונות עם פיתוח סביבתי מושלם שכולל שפע מוסדות ציבור וחינוך ושלל מתחמי קניות ופנאי.

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל משווקת את פרוייקטים הבאים בהרצליה:

  • Mytown הדר 21-23 הרצליה, מציע דירות חדשות מרווחות בנות חמישה חדרים, המשלבות מרחב פנימי מרשים. הפרויקט נמצא בבנייה ונשארו דירות אחרונות.
  • Mytown  אוסישקין 8 הרצליה, ממוקם ברחוב שקט, בליבה של הרצליה, ומציע לשוכנים בו את כל יתרונות החיים בעיר: חינוך, תרבות, אמנות, אופנה, אוכל טוב.

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל בונה פרויקטים גם ערים אחרות כגון רמת גן, רעננה ותל אביב.

מאיטאון מצגיה פרויקטים חדשים בהרצליה: Mytown  הדר  – רח' הדר 21-23 הרצליה , Mytown  אוסישקין   – רח' אוסישקין 8 הרצליה . אלה דירות למכירה בהרצליה שלנו.