רמת גן

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל מציגה דירות למכירה ברמת גן. דירות חדשות למגורים במסגרת

התחדשות עירונית, באזורים מבוקשים ברמת גן.

 רמת גן היא עיר מרכזית במחוז תל אביב, רמת גן מובילה את התחדשות עירונית תוך חידוש כל השכונות ברמת גן החל שיכון ותיקים ועד לאזור מרום נווה.. אין ספק שפארק הלאומי הוא ה"ריאה הירוקה" של אזור גוש דן, בפארק יש את הספארי הגן החיות ומרכז הזואולוגי הגדול בישראל, בפארק  יש גם אמפיתיאטרון, אגם, בית קפה, גלריה, שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, מגרשי ספורט ופסלים.

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל החברה הציבה לה למטרה בניית דירות חדשות ברמת אחרת, תוך יצירת איכות חיים, כך שתגיע לדירה החדשה שלך עם תחושת השקט הפנימי, הרוגע, כשהכל נמצא בדיוק במקום הנכון. החברה בונה את הפרויקטים הבאים ברמת גן:

  • Mytown  שדרות ירושלים 92-94  רמת גן דירות במיקום מרכזי במחיר אטרקטיבי ובניין מודרני, בחלק הנעים של רחוב מרכזי הקרוב למכרז העניינים ולמוסדות חינוך מובלים בעיר.
  • Mytown יהודית  6 רמת גן, ממוקם ברחוב שקט, בליבה של שכונת שיכון ותיקים, ומציע לשוכנים בו את כל יתרונות החיים בעיר: תרבות, אמנות, אופנה, אוכל טוב.

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל בונה פרויקטים גם ערים אחרות כגון רעננה, הרצליה ותל אביב.

מיטאון דירות למכירה ברמת גן : Mytown  שדרות ירושלים  – רח' שדרות ירושלים 92-94 רמת גן , Mytown  מאיר בעל הנס  – רח' מאיר בעל הנס 31 רמת גן . אלה הם דירות חדשות ברמת גן שלנו.