רעננה

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל מציגה דירות למכירה ברעננה. דירות חדשות למגורים במסגרת התחדשות עירונית, באזורים מבוקשים במרכז רעננה.

רעננה היא עיר מפותחת ומתקדמת שזכתה בפרסים ותארים, כגון “העיר הירוקה בישראל”. רעננה מקדמת התחדשות עירונית תוך חידוש מרכז רעננה. אין ספק שפארק רעננה הוא ה”ריאה הירוקה” של העיר, בפארק רעננה יש אמפיתיאטרון, אגם, בית קפה, גלריה, שבילי הליכה ורכיבה על אופניים, מגרשי ספורט, פינת חי ופסלים.

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל החברה הציבה לה למטרה בניית דירות חדשות ברמת אחרת, תוך יצירת איכות חיים, כך שתגיע לדירה החדשה שלך עם תחושת השקט הפנימי, הרוגע, כשהכל נמצא בדיוק במקום הנכון. החברה בונה את הפרויקטים הבאים ברעננה:

  • Mytown  הגדוד העברי 8 – 10 רעננה מציג לראשונה ברעננה, קונספט מגורים אחר.
    דירות ייחודיות המשלבות מרחב פנימי מרשים, מרפסות ענקיות המבטיחות פרטיות ואינטימיות, כל זאת מבלי לוותר על רקמת החיים העירונית, שהיא חלק בלתי נפרד מקצב החיים שלך.
  • Mytown קזן 12 רעננה, ממוקם ברחוב שקט, בליבה של רעננה, ומציע לשוכנים בו את כל יתרונות החיים בעיר: תרבות, אמנות, אופנה, אוכל טוב.

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל בונה פרויקטים גם ערים אחרות כגון רמת גן, הרצליה ותל אביב.

 

מאיטאון מצגה דירות למכירה ברעננה ללא תיווך : Mytown  הגדוד העברי – רח’ הגדוד העברי 8-10 רעננה , Mytown  קזן  – רח’ קזן 12 רעננה . אלה דירות למכירה ברעננה שלנו.