תל אביב

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל מציגה דירות למכירה בתל אביב.

תל אביב עוברת בשנים האחרונות מתיחת פנים מרשימה וניתן לראות כיצד מבנים ישנים עוברים חידוש במסגרת פרויקטים כמו תמ"א 38 ופרויקטים אחרים התחדשות עירונית. כל אלה מצטרפים לפרויקטים חדשים בתל אביב. כדי שלא לכסות העיר בבנייני מגורים ובגורדי שחקים החליטו קובעי המדינות של תל אביב על תוכנית של התחדשות עירונית ברבעים השונים.

Mytown  בונה דירות חדשות למגורים במסגרת התחדשות עירונית ברחבי תל אביב ומתמקדת בעיקר בצפון ישן ורמת אביב. החברה הציבה לה למטרה בניית דירות חדשות ברמת אחרת, תוך יצירת איכות חיים, כך שתגיעו לדירה החדשה שלכם עם תחושת השקט הפנימי, הרוגע, כשהכל נמצא בדיוק במקום הנכון.

מיקום הפרויקטים בתל אביב הנבנים במסגרת התחדשות העירונית הוא בעיקר במרכז הוותיק של העיר. דירות חדשות בשכונות עם פיתוח סביבתי מושלם שכולל שפע מוסדות ציבור וחינוך ושלל מתחמי קניות ופנאי.

הפרויקט המוביל בתל אביב כיום של Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל הינו:

פרויקט פיכמן

Mytown פיכמן הנמצא ברמת אביב הירוקה, מסתמן כאזור החם ביותר בתל אביב.

בפרוייקט 36 דירות בגדלים של בין 82 מ"ר לבין  220 מ"ר ו9 פנטהאוז של כ- 170 מ"ר בתוספת 100 מ"ר מרפסת.  בדירות עצמן, יש את כל מה שצריך כדי להשוויץ במסיבת חנוכת הבית שלכם: דירה חדשה, מרפסות שמש גדולות אשר מהן נשקף נוף ירוק, סוויטת הורים מפנקת עם פרקט עץ, חדר ארונות וחדר רחצה נפרד, מטבח מושקע ועוד פינוקים. מדובר במתחם של 3 בניינים חדשים בלבד, בני 7 קומות כל אחד עם חניון תת קרקעי, בלב שכונה ירוקה, וותיקה ומיוחדת.

ל Mytown  מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל יש גם פרוייקטים בצפון הקלאסי של תל אביב, לדוגמא:

  • Mytown    שילה 6 בתל אביב – מציע דירות בוטיק ייחודיות למכירה, המשלבות מרחב פנימי נדיב במיוחד בליבה של תל אביב.
  • Mytown ברנדייס 13-15תל אביב, מציע דירות ייחודיות במיקום מושלם בצפון העיר. יש לו פנטהאוז מדהים בגדול 290 מ"ר בתוספת 180 מ"ר מרפסת עם בריכה דירה ברמה אחרת.
  • Mytown   שד' נורדאו 76 תל-אביב – דירות בשדרה הבאה של תל אביב קרוב לדיזנגוף.
  • Mytown   טבריה 10 תל-אביב – דירות קטנות בלב תל אביב רחוב שקט ומיוחד.
  • Mytown הפטמן 2 תל-אביב – פרויקט בקרבת שרונה באזור המתפתח של תל אביב.

Mytown מבית החברה לחיזוק מבנים בישראל בונה פרויקטים גם ערים אחרות כגון רמת גן, רעננה והרצליה.

מאיטאון מצגה דירות למכירה בתל אביב: Mytown  פיכמן רמת אביב – רח' פיכמן 11-15 תל-אביב , Mytown  שילה – רח' שילה 6 תל-אביב , Mytown  ברנדייס – רח' ברנדייס 13-15 תל-אביב , Mytown  טבריה – רח' טבירה 10 תל-אביב , Mytown  הפטמן – רח' הפטמן 2 תל-אביב , Mytown  ירמיהו – רח' ירמיהו 14 תל-אביב , Mytown  בני משה – רח' בני משה 4-6 תל-אביב , Mytown  שדרות נורדאו  – רח' נורדאו 76 תל-אביב , Mytown  יהושע בן נון – רח' יהושע בו נון  תל-אביב , Mytown  וייצמן  – רח' וייצמן 127 תל-אביב. אלה הפרויקטים בתל אביב שלנו.